Projekts vecākiem - "Vinnija pūka skola."

 vp

 

Interesentiem lūgums zvanīt pa tālruni 27597546 vai rakstīt uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

 

Rīgas speciālās pamatskolas-attīstības centra absolventu svētku diena (32. izlaidums).

 

 

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrību turpinot lekciju ciklu

„Personības attīstība un savstarpējās attiecības!”

septembrī aicina apmeklēt bezmaksas lekciju par tēmu

 

„Vecāku klātbūtne un pusaudži”

2014. gada 24.septembris, plkst. 18.00 - 21.00

Opera Hotel, Raiņa bulvāris 33, ”Piano” semināra telpa

 

 

Lekciju cikls turpināsies līdz pat novembrim.

 

Lai apmeklētu 24. septembra lekciju, lūgums iepriekš pieteikties pie Rīgas domes Labklājības departamenta speciālistēm: Katerinas Žigas (tālr. 67037318) vai Līva Vītola (tālr. 67105680).

 

Vairāk informācijas par lekciju cikla tēmām un lektoriem jautāt Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrības priekšsēdētājai Andželikai Kālei rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .l'; document.write( '' ); document.write( addy_text89517 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu v vai zvanot pa tālruni 29692377, kā arī apmeklējot mājas lapas www.veseligsridzinieks.lv vai http://www.gimenespsihoterapija.lv

 

Sīkāka informācija par lekciju

Informācija par lektoriem 

 

 

 

1. septembris - zinību diena!

  Saulains 1.septembra rīts sakolēnus sagaidīja skolā. Svinīgajā līnijā mūs visus sveica Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, novēlot sekmīgu jauno mācību gadu. Laba vēlējumus skolēniem, skolotajiem, vecākiem teica Rīgas Domes visparējās izglītības nodaļas galvenā speciāliste Sandra Upīte.

  Īpaša šī diena bija arī pirmklasniekiem. Viņi saņēma savu pirmo dokumentu - skolēnu apliecību. Vecāki izteica cerību, ka sadarbība ar skolu būs veiksmīga un savstarpēji labestīga.

 

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs aicina Jūs iezvanīt jauno mācību gadu

1.septembrī plkst. 10:00

1sep

Kaut kur tālumā uz lauka
dzestrs rīts tiek miglā tīts.
Kaut kur pļavā, rīta rasā
kājas mazgā septembris.

Tālumā aiz košiem siliem
Noskan sapņains skolas zvans.
Ir nu atkal klāt tas brīdis,
kad uz skolu doties laiks.

 

 

Valsts izglītības satura centrs piedāvā iespēju noklausīties Sidnejas Notre Dame Universitātes lektores, skolotājas ar nozīmīgu personiskā darba pieredzi skolā M.Ed, M.Ed. Admin., B.A.,Dip.Ed., Grad.Dip.Spec.Ed., Grad.Dip.Prof.and Exp.Arts Ilonas Bruveris publisko lekciju „Bērns ar uzvedības traucējumiem izglītības iestādē, sabiedrībā – izaicinājumi un risinājumi” šī gada 19. jūnijā plkst. 11:00 – 13:00 Latvijas Kara muzeja zālē, Rīgā, Smilšu ielā 20.

Lekcija tiks veltīta šobrīd aktuālai tēmai – tendencei pieaugt uzvedības problēmām gan izglītības iestādē, gan sabiedrībā bērnu un jauniešu vidū.

Lekcijas galvenais mērķis - aplūkot šodienas sabiedrībā izvirzītos jautājumus par bērnu un jauniešu ar nevēlamām uzvedības izpausmēm, trūkumiem un apkārtējos cilvēkus kaitinošām uzvedības īpatnībām un meklēt piemērotākos paņēmienus šo problēmu mazināšanā.

 

Par pasniedzēju:

Ilonai Bruveris ir ļoti plaša pieredze Austrālijā uzvedības traucējumu programmu koordinēšanā un stratēģisku padomu sniegšanā skolotājiem, lai atbalstītu skolēnu ar uzvedības problēmām izglītību. Kā Uzvedības un Apmeklētības programma direktorei, (Building Appropriate Classroom Management Ecosystems (BACME)) viņai ir pieredze problemātisku situāciju novērtēšanā, nepieciešamā servisa identificēšanā un atbalsta sniegšanā skolēniem ar uzvedības traucējumiem un problemātisku uzvedību.

Dalības nosacījumi:

Lekcija notiks latviešu valodā.Aicināti vispārējas izglītības pedagogi, profesionālās izglītības pedagogi, speciālās izglītības pedagogi un citi interesenti, kuriem ir pieredze darbā ar izglītojamiem, kuri izraisa problēmas izglītības iestādē/sabiedrībā.Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties dalībai, sūtot pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu norādi „Publiska bezmaksas lekcija”.

* Piesakoties lūdzam sniegt par sevi šādas ziņas: vārds un uzvārds, skolas nosaukums, ieņemamais amats, telefons, e-pasts.

 

Ilga Prudņikova

VISC Speciālās izglītības

nodaļas vadītāja vietniece

Valsts pedagoģiski medicīniskās komisijas vadītāja

tālr.: 26350918

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Valsts izglītības satura centrs

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050.

Tālr.: 67216500,

fakss: 67223801.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

lgpb

Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Ģimenes psihoterapeitu biedrību aicina uz kārtējo psiholoģijas lekciju cikla

"Personības attīstība un savstarpējās attiecības" tikšanos 11. jūnijā plkst. 18:00 -21:00, Raiņa bulvārī 33, Opera Hotel "Piano" telpā .

 

 

Mēneša tēma - "Ēšanas traucējumi pusaudžiem un pieaugušajiem, to rašanās iemesli un ārstēšanas iespējas"

 

 

 

Dalība Rīgas pilsētas pašvaldības iedzīvotājiem ir bez maksas.

 

Pieteikties var, zvanot uz tālruni 67037318 (Katerina Žiga, Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļas Apmācību un informācijas sektora galvenā speciāliste)

Uzzināt vairāk informācijas par lekcijas saturu, lektoriem var zvanot uz tālruni:67037319 (Inga Dreimane, Apmācību un informācijas sektora vadītāja)

Maksimālais dalībnieku skaits lekcijā - 40 dalībnieki.

 

Vairāk informācijas par pasākumu atrodama šeit

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

8 lapa no 30