Š.g. 7.aprīlī mūsu skolas skolēnu komanda piedalījās  MJC  ,,Praktiskās estētikas skolas’’  sporta spēlēs.Skolēni piedalījās jautrajās stafetēs,vēroja dažādu pulciņu priekšnesumus.

Sacensibu noslēgumā katrs varēja sev izgatavot medaļu radošajā darbnīcā.Mūsu skoleni ieguva atzinības rakstu kā komanda labākie lēcēji un salduma balvu par piedalīšanos.

Mūsu komandu pārstāvēja: Anna Blūma ,Samanta Kovaļeņa,Deins Krauja,Augusts Celms,Nauris Krastiņš,Evelīna Grudule,Krišjānis Bogdanovs.Par to kā mums  veicās sacensībās ,neliela fotogalerija.

Sporta skolotaja:Ieva Ķirķe

 

Comenius projekta darba vizīte

Prāgā no 17.03.-21.03.2014.

 

Šajās pavasara brīvdienās mūsu skolas skolēni Inta Brūvere, Roberts Bērziņš, Rihards Tīrums, Egita Strauta, Amanda Ozoliņa, Viktorija Berzina, skolotāji Irīna Antonova, Jolanta Dzintara, Ieva Ķirķe ,Inga Pekša un Kaspars Andersons viesojās Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Mūsdienu Čehija ir  jauna valsts, bet ar senu, bagātu kultūru un vēsturi.

Čehu Comenius projekta draugi mūs uzņēma ļoti viesmīlīgi, pagaršojām tradicionālos ēdienus, apskatījām skaisto vecpilsētu, tiltus, pabijām skatu tornī, no kura pavērās panorāmas skats uz pilsētu. Jāpiemin, ka bērni šo nedēļu dzīvoja ģimenēs, kas viņiem bija papildus piedzīvojums.

Par to, kā mums gāja, neliels ieskats fotogalerijā!

Comenius projekta koordinatore Ieva Ķirķe

 

 

Cienījamie vecāki!

 

RD IKSD Izglītības pārvaldes Izglītības atbalsta nodaļa organizē lekciju - diskusiju divām 5.-7.klašu vecāku grupām "Kā vienoties ar pusaudzi?" latviešu un krievu valodā.

 

Lekcijā vecākiem tiks raksturotas:

 

 • Pusaudža vecumposma un uzvedības īpatnības (problēmas, bailes, spriedumi);
 • Efektīva komunikācija – ko tas nozīmē? ;
 • Konfliktsituāciju iespējamie rašanās cēloņi;
 • Konfliktu mazināšanas iespējas;
 • Provokācijas.

 

Diskusijā aicinām vecākus uzdot konkrētus jautājumus speciālistiem, lai turpmāk veicinātu vecāku un pusaudžu sekmīgākas attiecības.

 

 

 

Lekcija un diskusija tiek organizēta divām grupām.

 

Darba valodas: latviešu un krievu valoda.

 

Pasākumu vada: Aira Briede, MA psych.

 

                                Karine Boroduļina, MA med., praktiskais psihologs

 

                                Larisa Gruzova, MA psych., skolas psihologs

 

 

 

Pasākums notiek: 2014. gada 26. februārī no 17.00-19.00

 

 

 

Rīgas Valda Zālīša sākumskolā, O. Kalpaka bulvārī 8 latviešu valodā

 

Rīgas 40. vidusskolā , Tērbatas 15/17 krievu valodā.

 

 

 

Interesentus lūdzam pieteikties pie Ivetas Grāvītes, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

 

 

 

 

 

Katru gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā notiek 5.-9. klašu čaklāko skolēnu tikšanās ar skolas direktori. Šogad klašu kolektīvus pārstāvēja:

 • 5.a klase – Aigars Antonovs;
 • 5.b klase – Krists Jānis Reinis;
 • 6.a klase – Eduards Dolgopolovs;
 • 6.b klase – Armands Rozenbergs;
 • 6.c klase - Toms Konrādi;
 • 7.a klase – Ralfs Alberts Doinats;
 • 7.b klase Andrejs Rožakmens;
 • 8.a klase – Roberts Krūmiņš;
 • 8.b klase – Andris Dmitračenoks;
 • 9.a klase – Adrians Stūrāns;
 • 9.b klase – Jānis Ozoloņš.

Skolēni ar ieinteresētību stāstīja par skolas dzīvi. Izteica priekšlikumus ikdienas darba uzlabošanai. Vēlēja viens otram skaistus Ziemassvētkus un ražīgu Jauno gadu!

skoleni

 

 No 2013. - 2015.gadam notiek Leonardo Da Vinči Mūžizglītības programmas projekta „Aizraujošie IT rīki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” („Fascinating ICT tools for people with disabilies (FIT)” realizācija. Projekta mērķis ir attīstīt un nodrošināt IT rīkus, kas sastāv no dažādiem moduļiem: izglītības uzdevumiem un konsultācijām, interaktīvām filmām, semināriem par mākslas terapiju u.c. Interneta portāla moduļi būs vērsti arī uz terapeitu, skolotāju un citu izglītojamo sadarbības attīstību.

No 7.–11.novembrim Rybnik (Polija) notika FIT projekta 1.partnerības tikšanās, kuras mērķis bija iepazīšanās ar iesaistīto partneru organizācijām: INSTITUTO POLITECNICO DE SANTAREM ( Portugāle), Initiatives for Civil Society (Bulgārija), Associazione VIAINDUSTRIAE ( Itālija), Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osob z Uposledzeniem Umuslowym (Polija) un Sociālās Inovācijas Centrs (Latvija). Pateicoties Sociālās inovācijas centram arī mūsu skolai ir dota iespēja piedalīties šajā projektā. RVAPS - AC pārstāvēja sociālais pedagogs Signe Zeidaka.

Projekta dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar partnerības skolas  - Zespol Szkol nr.6, w Rybniku -  pieredzi un izmantotajām terapijas metodēm darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aprakstu sagatavoja sociālais pedagogs S.Zeidaka 

kopbilde

 

                 18. novembris Latvijas Republikas dzimšanas diena.  Latvija  - tie esam mēs, valsts iedzīvotāji! Latvija kļuvusi par brīvu, demokrātisku un uzticamu valsti, kuras iedzīvotāji paši var lemt, kā celt un veidot to, kā padarīt Latviju par turīgu, taisnīgu un laimīgu zemi. Latvijai nepieciešami gudri, veiksmīgi un laimīgi cilvēki.

                Svētku reizē gribas novēlēt katram atrast svētku sajūtu sevī un māju sajūtu Latvijā! Svinēsim svētkus kopā  - ar sveču liesmiņām logos, dziedot valsts himnu, skatoties salūtu un apzinoties, ka esam viens vesels.

            Sakarā ar Latvijas valsts 95. dzimšanas dienu  sekojošiem Rīgas Valda Avotiņa –attīstības centra skolēniem par apzinīgu mācību darbu , par aktivitāti skolas sabiedriskajā darbā pārstāvēt savas klases kolektīvu un nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa

1.p klase          Diāna Dubrovska

1.a klase          Ralfs Migals

1.b klase          Jasins Ādams Radzinskis

2.a klase          Daniels Zemmens

2.b klase          Elizabete Veide

3.a klase          Artūrs Brigmanis

3.b klase          Rūdolfs Zilvers

4.a klase          Lina Sinkevičiute

4.b klase          Edgars Aleksejevs

5.a klase          Aigars Antonovs

5.b klase          Elvīra Verečinska

6.a klase          Dairis Rihards

6.b klase          Kārlis Mežāks

6.c klase          Daniela Sapnova

7.a klase          Nauris Krastiņš

7.b klase          Vadims Borisenoks

8.a klase          Hugo Vilhelms Šulcs  

8.b klase          Melisa Mazure

9.a klase          Daira Novika

9.b klase          Laura Kurte

            Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra direktores I. Jansones rīkojums

Nr 01-15/135 no 2013.gada 14. novembra.

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

8 lapa no 28