Lepojamies un vēlam veiksmi!

       19.aprīlī skolā notika viktorīnas „Iepazīsti Comenius projekta dalībvalstis” 2.kārtas konkurss, kurā piedalījās 10 pirmās kārtas labāko atbilžu autori.

      Viktorīnas mērķis bija noskaidrot zinošākos, drošākos un mērķtiecīgākos 7.-8.klases skolēnus, kuri  2014.gada pavasarī varētu piedalīties projekta aktivitātēs Prāgā. Vislabāk konkursā sevi apliecināja 8.a klases skolēni Egita Strauta, Rihards Tīrums un Amanda Ozoliņa no 8.b klases. Projekta aktivitātēs Prāgā ieplānots piedalīties sešiem skolēniem. Pirmās trīs ceļazīmes  izcīnītas, bet pārējās vēl jāizcīna.

Esiet aktīvi, ikviens no jums var būt šo ceļazīmju īpašnieks.

Daži fotomirkļi no viktorīnas.

                                                                                Ieva Ķirķe – Comenius projekta koordinatore

 

 

Pamatojoties uz izglītības likuma 26.panta 1. un 3.daļu, vispārējās izglītības likuma 51.panta otrās daļas 2.punktu un ņemot vērā izglītības kvalitātes vērtēšanas dienesta vēstuli 05.02.2013 "Par specialās izglītības iestāžu nosaukumiem", Rīgas dome ar 2013.gada 1.augustu nolemj mainīt skolas nosaukumu. Turpmāk Rīgas speciālās pamatskolas - attīstības centra nosaukums būs Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs.

 nosaukums

 

         (19.o3.13.) atzinības rakstus ir ieguvuši - vokālo ansambļu audzēkņi Inta Brūvere un Egita Strauta (8.a), Viktorija Berzina (7.b), Amanta Fiļenkova, Melisa Grauda, Lina Sinkevičiute, Toms Bāders, Viesturs Dancis un Dāvis Šteinbergs (3.a).

naclidzi1

Vokālās mūzikas konkursā „BALSIS” (2o.o3.13.) I/II vietas diplomu ieguva Egita Strauta (8.a) un II vietas diplomu ieguva Amanta Fiļenkova, Melisa Grauda, Lina Sinkevičiute, Toms Bāders, Viesturs Dancis un Dāvis Šteinbergs (3.a).  

naclidzi2     

 Rakstu sagatavoja mūzikas skolotāja Inga Pekša    

 

 

Rīgas speciālā pamatskola – attīstības centrs rīko pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides kursus:

 

„Pedagogu profesionālo kompetenču  pilnveide darbā ar izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem. Iekļaujošās izglītības veicināšana valstī” (36 st.).

 

Norises laiks: 2013. gada 3. - 7. jūnijā

Norises vieta: Salaspils iela 14, Rīga, LV-1057

Dalības maksa: Ls 46.80 (tai skaitā PVN 21%)

 

Detalizētāka informācija par kursiem atrodama šeit:

 

Lai aktualizētu sabiedrības veselības nozīmi cilvēkresursu stiprināšanā kā ekonomiskās attīstības pamatu Rīgas pilsētas pašvaldībā, kā arī, lai arī informētu speciālistus un iedzīvotājus par sabiedrības veselībā iesaistīto sektoru īstenotajām programmām, pasākumiem un aktivitātēm,

 Rīgas pilsētas pašvaldības

Veselības padome

šī gada 19.aprīlī

no plkst.9:30 – 15:20

Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē

aicina Jūs  uz

 

KONFERENCI

Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā.

Sabiedrības veselība Rīgas pilsētā.

 

 

Pieteikšanās: savu dalību Konferencei lūdzam pieteikt līdz 12. aprīlim  pa tālr.67181859 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Konferences laikā Kronvalda parkā ( iepretim Kongresu namam) notiks plaša sabiedrības veselības aktivitāšu programma.

 

Konferences norises programma atrodama šeit:

 

logocomenius

Konkursa mērķis.

            Īstenot un popularizēt Comenius projekta „Mūsu pilsētas virtuālais muzejs”darbības, kuras tiek finansētas no Eiropas Savienības fonda un attīstīt skolēnos izpratni un zināšanas par Eiropas valstu kultūru, vēsturi un ģeogrāfiju, sekmēt angļu valodas apguvi.

Konkursu rīkotājs.

            Konkursu organizē Rīgas speciālās pamatskolas – attīstības centra Comenius projekta darba grupa.

Konkursa dalībnieki.

            Konkursā var piedalīties ikviens Rīgas speciālās pamatskolas – attīstības centra 7.- 8. klases skolēns.

Konkursa laiks.

            Konkurss notiek 2 kārtās : 1. kārta no 2. aprīļa līdz 12. aprīlim, 2. kārta (piedalās 1.kārtas labāko darbu autori) 17.aprīlī plkst. 14.30 skolas zālē.

Vērtēšanas kritēriji.

  1. 1.Konkurss notiek angļu valodā.
  2. 2.1. kārtā tiks vērtēti darbi, kas tiks iesniegti līdz 12.aprīļa plkst. 16.00 sk.Arbidānei (212.kabinets).
  3. 3.Tiks vērtēta atbilžu pareizība, informācijas bagātība, noformējums.

Apbalvošana.

            Konkursa divu labāko darbu autoriem – iespēja projekta darba vizītes ietvaros apmeklēt Prāgu.

 

       Mūsu skolā 22.II notika izteiksmīgās runas konkurss ,,Rūdolfa mantojums”, veltīts R.Blaumaņa 150 gadu jubilejas atcerei. 3.-5.klašu grupā I vieta- Dāvim Kristoferam Šteinbergam (3.kl.), II v.- Samantai Ūdrei (4.a kl.) un Laumai Emīlijai Skarai (5.a kl.), III v.- Tomam Zepam (5.a kl.), bet 6.-9.klašu grupā I vieta- Andrejam Rožakmenim (6.b kl.) un Hugo Vilhelmam Šulcam (7.a kl.), II v.- Samantai Kovaļeņai (6.b kl.), III v.- Vadimam Borisenokam (6.b kl.) un Elīnai Āriņai (9.kl.). Paldies visiem dalībniekiem!

Rakstu sagatavoja Antra Dundure

 

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

8 lapa no 24