CIENĪJAMIE VECĀKI! 

6. NOVEMBRĪ 17.30

aicinām uz skolas vecāku sapulci

"Uzvedības traucējumi - agresīvas uzvedības iemesli un raksturojums. Vecāku loma un iespējas bērnu disciplinēšanā."

 

Lektore: ģimenes psihorterapeite V. Zēlerte

 

7

2014.gada 17.oktobrī mūsu skolā viesojās Vecumnieku novada 4 skolu 6 direktoru vietnieki. Iepazīstinājām ar skolas tapšanas vēsturi un darba organizāciju šodien. Pēc tam ciemiņi vēroja divas stundas: 9.b klasē matemātiku, kuru vadīja skolotāja Jolanta Dzintara un skolotājas Irinas Antonovas bioloģijas stundu 7.c klasē. Lai izglītojamos ar speciālajām vajadzībām integrētu vispārējās izglītības iestādēs, izglītojamajiem nepieciešams individuālais plāns. Par tā sastādīšanu savā pieredzē dalījās metodiķe A.Arbidāne.

Direktores vietniece metodiskajā darbā

Gunta Maslovska

Mazs foto atskats no pasākuma:

gifs

 

 

Valsts policija aicina piedalīties seminārā par narkotiskām un psihoaktīvām vielām

 

         Aizsākot jaunu informēšanas un sadarbības veidu, iesaistot sabiedrību, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa šī gada septembra un oktobra mēnešos visā Latvijā rīko bezmaksas informatīvi izglītojošus seminārus par narkotiskām un psihoaktīvām vielām. Uz semināriem tiek aicināti kā vecāki, tā pedagogi un citi interesenti.

Semināru mērķis ir izglītot sabiedrību par problēmām, kas saistītas ar narkotiskām un psihoaktīvām vielām, liekot uzsvaru uz jaunajām psihoaktīvām vielām. To laikā tiks sniegts vispārējs ieskats par narkotisko un psihoaktīvo vielu ietekmi un riskiem, lietošanas pazīmēm un iemesliem, iespējamām tiesiskajām sekām un atbildību, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.

“Šie semināri ir unikāla iespēja nepastarpinātā veidā iegūt zināšanas un informāciju par mūsdienās tik aktuālo tēmu. Tas ir lielisks veids, kā sanākt kopā dažādām iesaistītajām pusēm, lai kopīgi izdiskutētu un pārrunātu aktuālo par drošības jautājumiem un veicinātu savstarpējo izpratni, uzdodot sev interesējošus jautājumus”, tā Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

 

Seminārs norisināsies 21. oktobrī Rīgā, “Rīgas Latviešu biedrībā”, Merķeļa ielā 13, no plkst. 18:00 līdz 20:00.

Semināra programma:

-        Narkotiskās un psihotropās vielas – VP GKPP Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics;

-        Jaunās psihoaktīvās vielas – VP GKPP Prevencijas vadības nodaļas vecākā speciāliste Una Rūtere;

-        Lietošanas pazīmes un iemesli; riska un aizsargājošie faktori – VP GKPP Prevencijas vadības nodaļas vecākā speciāliste Lidija Legzdiņa.

 

Semināra apmeklējums ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

polic

 

 

Aicinām bērnu vecākus apmeklēt "Vinnija Pūka skolas" kārtējo nodarbību 08.11.2014. "Liekā svara problēmas bērniem; uztura ieteikumi."

Visas nodarbības ir bezmaksas!

Lūgums pieteikties nodarbībām savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

image006

 

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju pieprasījumu pēc RD Labklājības departamenta organizētā lekciju cikla "Personības attīstība un savstarpējās attiecības", oktobrī piedāvājam apmeklēt trīs lekcijas:

"Jauniešu un pieaugušo efektīva komunikācija" (15.10.)

"Bērnu temperamenti un sadarbība ar pieaugušajiem" (29.10.) - informācija un pieteikšanās:

http://www.veseligsridzinieks.lv/turpinas-lekciju-cikls-personibas-attistiba-un-savstarpejas-attiecibas/

 

"Spēja rast personisku līdzsvaru starp garīgu un bioloģisku dzīvošanu

pensijas vecumā" (22.10.) - informācija un pieteikšanās:

 

http://www.veseligsridzinieks.lv/lekcija-speja-rast-personisku-lidzsvaru-starp-garigu-un-biologisku-dzivosanu-pensijas-vecuma/

 

Maksimālais dalībnieku skaits lekcijā - 40 dalībnieki.

Papildu informācija par lekciju tēmām un lektoriem - mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv

 

 

 

Pamatojoties uz iedzīvotāju lielo interesei un pieprasījumu, Rīgas domes Labklājības departaments kopā ar sadarbības partneriem atkārtoti organizē atbalsta grupas pusaudžu vecākiem

"Vecāku klātesamības stiprināšana un nevardarbīga bērnu audzināšana"

 

Atbalsta grupu ietvaros kopā ar citiem vecākiem un speciālistiem tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kā savu bērnu disciplinēšanu un audzināšanu mainīt, padarot savas ģimenes ikdienu harmoniskāku un dzīvespriecīgāku? Kā saglabāt savu klātesamību un autoritāti bērnu dzīvēbērniem augot lielākiem, kļūstot pārdrošākiem, patstāvīgākiem un spējīgākiem?

Grupa ir atvērta vecākiem, kuriem nākas saskarties ar:

1) Regulāru bērnu nepakļaušanos pieaugušo noteikumiem,

2) Bērnu noslēgšanos sevī un nevēlēšanos iesaistīties kompromisos vai vecāku norādījumos,

3) Grūtībām bērnu disciplinēt

4) Bezpalīdzības sajūtu audzināšanas jautājumos

5) Agresīvu bērnu uzvedību

Nereti vieglākais ir uzzināt, kā mainīties, bet šķietami grūtākais ir pārmaiņas ieviest. Tādēļ ir svarīgi, ka pārmaiņu ieviešana notiek saprotami visām iesaistītajām pusēm, ļaujot atgūt enerģiju un dzīves kontroli pašiem vecākiem, bet bērniem sniedzot drošību un skaidrību par robežām. Nodarbībās būs iespēja viegli novērojamā veidā atpazīt ikdienā nepamanītās iespējas, kā arī saņemt praktisku atbalstu pārmaiņu ieviešanai un noturēšanai.

Domājot par nodarbību laikiem, atskatoties uz iepriekšējo grupu pieredzi, nolēmām veikt nelielu eksperimentu un vienai grupai nodarbības organizēt darba dienu vakaros, savukārt otrai grupai - sestdienās.

 

Grupu nodarbību laiki:

Dalība nodarbībās ir bez maksas, iepriekš piesakoties pie Labklājības departamenta speciālistes Katerinas Žigas pa tālruni 67037318 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

*Vecāku grupas tiek nodrošinātas ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu sabiedrības veselības stratēģijas "Veselīgs rīdzinieks - veselā Rīgā" ietvaros.

 

Sports. Orientēšanās sacensības.

30. septembrī mūsu skolas 8 skolēni piedalījās Rīgas atklātajās sacensībās orientēšanās sportā bērniem ar speciālām vajadzībām, kas notika Rīgas etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā .

Vietu sadalījums pa vecumu grupām:

Jaunākās grupas konkurencē 10 kontrolpunkti,3,5m distance

2.vieta Annai Blūmai

2.vieta Elizabetei Kairei

Vecākās grupas konkurencē 10 kontrolpunkti ,3,5 km distance

1.vieta Viktorijai Berzinai

1.vieta Sergejam Ādminim

Vecākās grupas konkurencē 13 kontrolpunkti,4,3 km distance

3.vieta Vilim Meieram

3.vieta Andrejam Dmitračenokam

Paldies arī Alvim Bērziņam un Robertam Ragulim par dalību!

Sagatavoja Ieva Ķirķe

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

8 lapa no 32