b2

Rīgas domes Labklājības departaments aicina apmeklēt novembra lekcijas par savstarpējām attiecībām ģimenē. 

 

Aicinām pieteikties lekcijai ”Tradīciju un rituālu iespējas ģimenē”

 

1) "Laika plānošana un jaunās tehnoloģijas vecākiem, sadarbojoties ar bērniem" (12.novembrī)

 

Lekcijā tiks pārrunāti cēloņi, kāpēc bērni aizraujas ar jaunajām tehnoloģijām, un kāda ir saistība starp jaunajām tehnoloģijām un laika izjūtu. Lekcijas dalībnieki varēs gūt atbildes uz tādiem jautājumiem, kā: "Kāpēc bērns tik ļoti aizraujas ar jaunajām tehnoloģijām?", "Kā pieaugušais var palīdzēt bērnam jaunās tehnoloģijas lietot retāk?", "Kā laika izjūtas attīstīšana palīdz bērnam tikt ar sevi galā?" un "Kā disciplinēt bērnu, lai viņš jaunās tehnoloģijas izmantotu pēc iespējas retāk?".

 

2) "Atkarības un līdzatkarības ietekme uz bērnu audzināšanu" (26.novembrī)

 

Lekcijā par atkarību tiks pārrunāta atkarības slimības mijiedarbības procesu ģimenē un tās veidi. Speciālisti sniegs atbildes arī uz tādiem jautājumiem, kā "Kāda ir atkarības un līdzatkarības būtība?", "Kā atkarība un līdzatkarība ietekmē bērna labsajūtu ģimenē?", "Kāpēc ģimene, kurā ir atkarīgs tuvinieks, atsakās no palīdzības?" un "Kā palīdzēt bērnam, kurš aug atkarīgā un līdzatkarīgā ģimenē?

 

Vairāk informācijas par abām lekcijām - http://www.veseligsridzinieks.lv/aicina-pieteikties-lekcijam-par-personibas-attistibu-un-savstarpejam-attiecibam-gimene/

 

3) "Tradīciju un rituālu iespējas ģimenē" (19.novembrī)

Šīs lekcijas tēmu speciālisti kopā ar lekcijas dalībniekiem pārrunās no vairākiem aspektiem un sniegs ieskatu gan paaudžu problemātikas, gan resursu jautājumos, kā arī ieteikumus, pēc kuriem apmeklētājiem būs vieglāk atpazīt savas ģimenes stiprās puses un vērtības - kā rast idejas un motivāciju stiprināt tik ļoti svarīgo tradīciju iedibināšanai savā ģimenē.

Vairāk informācijas - http://www.veseligsridzinieks.lv/aicinam-pieteikties-lekcijai-tradiciju-un-ritualu-iespejas-gimene/

 

PIETEIKŠANĀS LEKCIJĀM - uz e-pastu (norādot savu vārdu un uzvārdu) -  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai zvanot uz tālruni Līvai Vītolai - 67105680

 

 

2014.gada 6.novembrī notika noslēguma pasākums Rīgas Domes IKSP Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” un biedrības „Teātris un Izglītība” kopīgi organizētajam projektam „PieSpēle”. No Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas  -  attīstības centra  pasākumā piedalījās Regnārs Cīrulis (7.c), Kitija Lielkalne (7.c) un Anna Blūma (6.a k) kopā ar sociālo pedagogu Signi Zeidaku.

Projekta „PieSpēle” mērķis bija iepazīstināt pedagogus ar improvizācijas teātra spēļu metodikas izmantošanu pedagoģiskajā procesā. Improvizācijas teātra spēles attīsta runas prasmes, ķermeņa valodu, izkopj saskarsmes prasmes un veido komandas darba iemaņas. Tā ir iespēja izpausties, pašapliecināties, pārvarēt bailes no publiskas uzstāšanās, būt spontāniem un radošiem.

psp2

Noslēguma pasākumā pedagogiem kopā ar audzēkņiem bija iespēja izmantojot radošumu, atraktivitāti un izdomu, kopīgi izspēlēt jautras un interesantas improvizācijas teātra spēles.

psp1  psp3

sociālais pedagogs S.Zeidaka 

 

Mūsu skolas skolēni ar saviem darbiem, kas tika veidoti pērlīšu vēršanas jeb pērļošanas tehnikā piedalījās Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu lietišķās mākslas konkursā – izstādē „Koki – Rīgas rota”, kura bija apskatāma bērnu un jauniešu centrā „Zolitūde”.

Speciālo izglītības iestāžu audzēkņu grupā mūsu skolēnu panākumi:

3. vieta Melisai Graudai un Linai Sinkevičiutei par darbu „Staro Rīga – staro koki”,

2. vieta Laumai Emīlijai Skarai un Līgai Ribčenko par darbu „Ābele pie manas skolas”,

1. vieta Leldei Evelīnai Vandānei un Kristapam Kūlēnam par darbu „Korinte”.

Visi autori saņēma diplomus un dāvanas!

p1

p2

 

 

 

 

 

 

 

Skolotājas Līga Jukša un Dace Eisaka

 

Patriotu nedēļas norise skolā.

 

10. novembris            13:00 Pūtēju orķestra koncerts 1.- 9. klasei.

11. novembris            15:30 Pasākums Kara muzeja  6. – 9. klasēm

  • muzeja apskate;
  • sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana;

13. novembris   

          15:10 Viktorīna ,,Vai pazīsti Latviju?” 7. - 8. Klasēm.

14. novembris   

          8:50 Svinīgais akts ,,Latvijai 96”.

         10:00 Klašu pārstāvji dodas ar ziediem uz Brīvības pieminekli.

 

1.- 5. klases  ,,cep” torti Latvijas jubilejai, izstāde 14. novembrī.

               Aicinājums šajā nedēļā nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes pie apģērba!

 

 

  28. oktobrī notika sanāksme- radošā darbnīca audzinātājiem. Savā pieredzē dalījās A. Pumpura pamatskolas skolotāja Ināra Krauja. Skolotāja Ināra stāstīja par krāsu terapijas izmantošanu klases stundā un mācību stundās, lai labāk izprastu skolēnu personību un palīdzētu risinātī problēmas. Skolotāji aktīvi līdzdarbojās un veidoja savus radošos darbus, iegūtās zināšanas izmantos ikdienas darbā.

                                                Audzinātāju metodiskās komisijas vadītāja Silvija Bērziņa

 

CIENĪJAMIE VECĀKI! 

6. NOVEMBRĪ 17.30

aicinām uz skolas vecāku sapulci

"Uzvedības traucējumi - agresīvas uzvedības iemesli un raksturojums. Vecāku loma un iespējas bērnu disciplinēšanā."

 

Lektore: ģimenes psihorterapeite V. Zēlerte

 

7

2014.gada 17.oktobrī mūsu skolā viesojās Vecumnieku novada 4 skolu 6 direktoru vietnieki. Iepazīstinājām ar skolas tapšanas vēsturi un darba organizāciju šodien. Pēc tam ciemiņi vēroja divas stundas: 9.b klasē matemātiku, kuru vadīja skolotāja Jolanta Dzintara un skolotājas Irinas Antonovas bioloģijas stundu 7.c klasē. Lai izglītojamos ar speciālajām vajadzībām integrētu vispārējās izglītības iestādēs, izglītojamajiem nepieciešams individuālais plāns. Par tā sastādīšanu savā pieredzē dalījās metodiķe A.Arbidāne.

Direktores vietniece metodiskajā darbā

Gunta Maslovska

Mazs foto atskats no pasākuma:

gifs

 

 

<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

8 lapa no 32